قیمت یک مثقال زعفران در مشهد

قیمت یک مثقال زعفران در مشهد

قیمت هر مثقال زعفران در مشهد چقدر است؟ تفاوت قیمت یک مثقال زعفران در مشهد در چیست؟ وزن خالص یک مثقال زعفران چند گرم است؟ وزن یک مثقالی از پرفروش ترین وزن های بسته بندی شده زعفران است و می توان گفت که اولین سوالی که خریداران و مصرف کنندگان می پرسند این میباشد که قیمت یک مثقال زعفران چند است؟ که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

قیمت هر مثقال زعفران در مشهد با هم متفاوت میباشد . شاید برایتان پیش آمده باشد که به مشهد سفر کرده باشید و بعد از پرسیدن قیمت یک مثقالی زعفران، حتما شگفت زده شدید از این همه تفاوت قیمت ها برای یک مثقال که باید بگوییم این تفاوت قیمت ها چند دلیل دارد.

  1. نوع زعفرانی که بسته بندی شده است.
  2. نوع بسته بندی یک مثقال یعنی در چه ظروفی بسته بندی باشد
  3. بعضی از واسطه ها به خاطر اینکه بخوان سود بیشتری بکنن از زعفران کیفیت پایین استفاده می کنند.
زعفران نگین سوپر فله ایی مشهد

چگونه و از کجا یک مثقال زعفران با کیفیت بخریم؟

برای اینکه متوجه شوید زعفران یک مثقال از کیفیت بالایی برخوردار است با دقت به بسته بندی زعفران نگاه کنید و باید تمامی زعفران های بسته بندی شده کلاله های درشت و بدون شکستگی داشته باشد که البته شکستگی کلاله ها بر اثر حمل و نقل یک مثقال بسته بندی هیچ موردی ندارد و چون زعفران سر بسته است از کیفیت آن کاسته نمی شود.

در حال حاظر به لطف اینترنت خرید زعفران کار بسیار آسان و راحتی شده است و می توانید با خرید آنلاین از فروشگاه زعفران دنج قیمت هر مثقال زعفران مشهد را به دلیل حذف هزینه های جاری به صرفه تر و مناسب تر و با کیفیت بالا بصورت عمده و جزئی تهیه کنید.

فروشگاهی را باید برای خرید یک مثقال زعفران انتخاب کرد که زعفران خودش را مستقیم از کشاورز تهیه می کند و هیچ واسطه ای در این میان نباشد.

زعفران نگین بسته بندی شده در مشهد

از مزایای خرید زعفران از فروشگاهی که مستقیماً با کشاورز در ارتباط میباشد این است که زعفران را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه می کنید و می توانید به صورت آنلاین از قیمت هر مثقال زعفران مشهد در هر شهری که هستید اطلاع پیدا کنید و آن را خریداری کنید و بعد از خرید زعفران یک مثقالی سرگل با پست پیشتاز از مشهد به سراسر ایران ارسال می شود.

درخواست مشاوره فوری رایگان
فرم مشاوره

تماس تلفنی: ساعت ۸ الی ۲۱

برای خرید عمده و جزئی زعفران از فروشگاه زعفران دنج نیاز به مشاوره دارید به صورت چت آنلاین ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *