زعفران دنج

ماجرای شروع زعفران دنج

شروع راه اندازی فروشگاه آنلاین زعفران دنج از آنجایی شکل گرفت که ما دوست داشتیم مستقیم با خریداران زعفران در سراسر ایران و خارج از کشور در ارتباط باشیم و محدود به یک جا و مکان نباشیم و برای رساندن یا ارسال زعفران اصیل ایرانی به دست خریداران نامحدود باشیم تا با کیفیت ترین زعفران را به دست خریداران برسانیم.

این مسئله انگیزه ایی شد برای راه اندازی فروشگاه آنلاین زعفران دنج تا انواع زعفران را با هر مقادیری( از یک گرم تا چند تن} که خریداران بخواهند به دست شان برسانیم.

البته که اکثر خریداران زعفران هم دغدغه کیفیت و قیمت زعفران را دارند و به دنبال یک خرید راحت و آسان و بدون از دغدغه کیفیت و قیمت زعفران میباشند که این دغدغه در حال حاضر رفع شده است.

ثبت برند

من کی هستیم و کی شروع بکار کردم

من مجید قربانی متولد 1367/5/21 اهل جنوب خراسان روستای چرمه هستم که در این روستا شغل اصلی شان کشاورزی است که یکی از محصولاتی که کشت و برداشت می کنند زعفران میباشد که پدر من هم کشاورز بودند که بعد از مهاجرت به مشهد در سال 1372 ایشان در شغل خرید و فروش زعفران در شهر مشهد شروع به فعالیت کردند که من هم از سال 1386 بعد از تمام کردن خدمت سربازی وارد بازار زعفران شدم که تا چند سالی مثل پدرم مشغول خرید و فروش زعفران در بازار مشهد بودم که اینکار منو محدود به یک جا و مکان می کرد و جلوی پیشرفت من را گرفته بود تا که برند زعفران دنج را در تیرماه سال 1396 با اهدافی که داشتم ثبت و فروشگاه آنلاین را راه اندازی کردم.

هر کاسبی در هر شغلی که فعالیت دارد برای خودش ارزش هایی تعریف کرده است که محصولات خودشان را هم بر اساس همین ارزش ها به فروش می رسانند که من هم قبل از ثبت برندم و راه اندازی کسب و کارم ارزش هایی برای خودم تعریف کردم و به خودم تعهد دادم که تا حالا تحت هیچ شرایطی زیر پا نگذاشتم و نخواهم گذاشت که یک از آنها سالم کار کردن است یعنی فقط زعفران اصل و با کیفیت به دست خریدار برسد.

درباره ما

چرا باید از زعفران دنج انواع زعفران را با خیال راحت خرید کنید؟

به این دلیل که:

 1. مکان مشخص شده و ثابتی که فروشگاه زعفران دنج دارد.
 2. رضایت بسیاری از مشتریان عمده و جزئی زعفران چه در داخل و خارج کشور که می توانید در صفحه رضایت مشتریان مشاهده کنید.
 3. تمام زعفران هایی که در فروشگاه زعفران دنج موجود میباشد با قیمت واقعی محصول و منصفانه قیمت گذاری می شود که می توانید قبل از خرید قیمت ها را بررسی کنید.
 4. وزن زعفران اول خالص کشیده می شود و بعد بسته بندی مشود.
 5. ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع زعفران انتخابی مشتریان؛ یعنی وقتی مشتری زعفران سرگل یا زعفران نگین را خریداری می کند بهترین و با کیفیت ترین نوع زعفران سرگل یا زعفران نگین را تحویل می گیرد.
 6. تمام زعفران ها به صورت خالص و با صداقت کامل به فروش می رسد.
 7. انواع زعفران را بدون هیچ محدودیتی در هر مقادیری که بخواین می توانید خریداری کنید. (از یک گرم تا چند تن)
 8. ارسال زعفران به سراسر ایران و جهان، در هر شهر یا کشور که باشید می توانید انواع زعفران را خریداری کنید.
 9. یکنواخت بودن کیفیت انواع زعفران در تمام فصل های سال
 10. موجود بودن همیشگی انواع زعفران در مقادیر بالا در تمام فصل های سال
گل زعفران

بعد از خرید از فروشگاه زعفران دنج چه کمکی به خودتان کرده اید:

 • آرامش بعد از خرید که مطمئن هستید که بهترین نوع زعفران را با بهترین قیمت و با کیفیت بالا تهیه کردید.
 • خرید زعفران از زمین های کشاورزی جنوب خراسان که در حال حاظر بهترین کیفیت زعفران را در جهان دارد.
 • لذت بردن از یک طعم اصیل ایرانی
 • در ساده ترین راه ها و راحت ترین راه ها انواع زعفران را خریداری کردید.