فروشگاه زعفران دنج قائنات

آیا در ایران نمایندگی زعفران قائنات وجود دارد؟ برای جواب این سوال می توانید درباره ما فروشگاه زعفران دنج قائنات را مطالعه کنید تا زادگاه این فروشگاه را بدانید کجاست یا اینکه بدانید تمامی زعفران های تهیه شده از کدام منطقه جنوب خراسان هست.

با توجه به بازار داخلی و نبود متولی برای حمایت از کشاورزان که در این عرصه فعالیت میکنند، هر روز شاهد تضییع حق کشاورز در این زمینه بوده ایم. لذا بر آن شدیم تا با عرضه محصول کشاورزان به مصرف کننده واقعی گامی هر چند کوچک در پی احقاق حق کشاورزان برداریم.

درباره ما

من مجید قربانی هستم اهل روستای چرمه یکی از روستاهای جنوب خراسان (قائنات) که فرزند یک کشاورز هستم به نام حسن قربانی که شغل اصلی ما ها کشاورزی هست و بنیان گذار فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات هستم.

در این راه مشکلات زیادی بود که با صبر و پیگیری های متوالی تا اندازهایی مرتفع گردید. ما با توجه به پشتوانه چندین ساله کشاورزان و خودمان در زمینه کشت توانسته ایم بهترین کیفیت را از مناطق مختلف خراسان جنوبی به خصوص منطقه قائنات در زمینه زعفران به مشتریان خود عرضه کنیم.

در حال حاضر ما با توجه به کیفیت برتر زعفران و رعایت اصول مشتری مداری توانسته ایم طلای سرخ ایران  را به تعداد زیادی از شهرهای ایران صادرات نماییم. با در نظر گرفتن این اصول، ما همچنین زعفران فله و بسته بندی مورد نیاز بسیاری از شرکت های داخلی و مصارف خانگی را نیز تأمین می نماییم.

درباره ما

اعتماد سازی

خط مشی ما همواره بر اعتماد متقابل پی ریزی شده است، و در این راه دست یکایک هموطنان گرامی را می فشاریم و اطمینان میدهیم که محصولی که از فروشگاه زعفران دنج قائنات خریداری شود، بدون هیچ کاستی و با حداکثر کیفیت در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

اهداف اصلی ما، نوآوری در موضوع فرآورده های زعفران ایجاد محصولات فرعی در زمینه ی این محصولات ارزشمند ایرانی میباشد، که امیدواریم با یاری خداوند، باری دیگر پرچم کشورعزیزمان ایران را در تمام جهان بر افراشته نگاه داریم.

ما مفتخریم که با داشتن خانوادهای کوچک میتوانیم بهترین کیفیت و خدمات را به تمام مردم ایران عرضه کنیم. هرچند ما از تبلیغات پر زرق و برق و برندسازی هایی که شرکت های بسته بندی زعفران انجام میدهند دور نیستیم اما ترجیح میدهیم محصول خوب را پیش کش هموطنان مان کنیم  تا شما خریداران گرامی برای ما تبلیغ کنید.

و امیدواریم بتوانیم با تلاش خود بهترین کیفیت زعفران را با بهترین قیمت به دست مشتریان عزیز برسانیم. یکی از نکات قوت ما این است که خود تولید کننده میباشیم و فروشگاه ما در کنار کشاورزان قرار دارد و مانند خیلی از شرکت ها خریدار دست دوم یا چندم نیستیم به همین دلیل قیمتهای ما میتواند رقابتی باشد با برندهای بازار که شکل زیر گویای کار ما می باشد.

درباره ما

قیمتهای ما برای جذب مشتری و فروش بیشتر با سود کم در فروشگاه مشهود است

به عنوان سرمایه مادی و معنوی خود میدانیم، با توجه به اینکه ما مشتریان خود را تماماً توانسته ایم با رعایت کامل حقوق مشتریان هر ساله، نه تنها به تعداد مشتریان خود بیفزام، بلکه میزان همکاری خود را با مشتریان قبلی نیز افزایش دهیم.

اطلاعات و خدماتی که درباره ما برای تمامی مشتریان مهیا شده است، وظیفه کوچکی است که باید آن را سرمشق تمام کارهایمان قرار دهیم.