قیمت روز زعفران را از ما بخواهید

اطلاع از قیمت روز انواع زعفران یکی از الزامات ورود به بازار زعفران و موفقیت در آن است. به همین علت فروشگاه زعفران دنج با گردآوری اطلاعات روز قیمت از سطح بازار و ارائه آن در این صفحه، به شما در مقایسه قیمت انواع مختلف زعفران و انتخاب مناسب‌ترین گزینه ممکن کمک می‌کند. اگر می‌خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید، می‌توانید همواره به این صفحه از سایت دنج مراجعه کنید که اطلاعات قیمت زعفران را از طریق پایش بازار و به صورت روزانه در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مشاهده قیمت انواع زعفران به جدول قیمت روز زعفران (جدول پائین) مراجعه کنید.

تاریخ بروزرسانی پنجشنبه 1402/3/18
نام محصولقیمت عمده(تومان)قیمت مثقالی جزئی(تومان)
گرده اعلا زعفران7.900.00037000
ریشه زعفران3.900.00025000
نرمه معمولی زعفران21.000.000165000
نرمه اعلا زعفران25.000.000175000
زعفران دسته یا دختر پیچ22.500.000150000
زعفران پوشال معمولی24.500.000
زعفران پوشال قلمدار25.800.000
زعفران پوشال قلمدار تمیز————-————–
زعفران سرگل معمولی27.000.000190000
زعفران سرگل ممتاز صادراتی28.800.000210000
زعفران درحد نگین30.000.000230000
زعفران نگین31.000.000250000
زعفران نگین سوپر33.000.000270000
زعفران نگین سوپر اتویی تاپ35.000.000295000
جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن 09153209948 به صورت مستقیم یا در وات‌‌ساپ تماس بگیرید.

مناسب‌ترین قیمت روز زعفران در فروشگاه دنج

یکی از دغدغه‌های اصلی برای خریداران زعفران قیمت مناسب و ارزان آن نسبت به سایر فروشگاه‌های فروش زعفران است. در فروشگاه زعفران دنج ما تضمین می‌کنیم که کم‌ترین قیمت روز زعفران را نسبت به سایر بازار را به تمامی خریدانه ارائه دهیم. برای اطمینان از این موضوع می‌توانید به راحتی قیمت‌های ارائه شده توسط فروشگاه زعفران دنج را با سایر فروشگاه‌های فعال در این حوزه بررسی کنید.

عوامل تعیین‌کننده قیمت روز زعفران

همانطور که بیان شد زعفران گران قیمت‌ترین ادویه در جهان می‌باشد و در سالیان اخیر نوسانات قیمتی بسیار زیادی داشته. عوامل زیادی برای تعیین قیمت روز زعفران وجود دارد. در ادامه این بخش این عوامل را بررسی خواهیم کرد.

  • صادرکنندگان
  • میزان صادرات زعفران
  • بورس
  • کشاورزان
  • عوامله واسطه
  • شرایط آب و هوایی
  • فصل‌های مختلف سال

عوامل دیگری نیز بر روی قیمت روز زعفران تاثیر دارد که می‌توان از آن‌ها به خشکسالی، میزان عرضه و تقاضای بازار، میزان عرضه کشورهای رقیب و … اشاره کرد. زعفران به آب کمی نیاز دارد اما برخی اوقات شرایط اب و هوایی و خشکسالی می‌تواند در قیمت روز زعفران تاثیر فراوانی داشته باشد. نوسانات قیمت ارز هم می‌تواند بر روی قیمت زعفران تاثیرگذار باشد.

در واقع می‌توان گفت نوسانات قیمت ارز می‌تواند بیشترین تاثیر را بر روی قیمت زعفران بگذارد. باید در نظر داشته باشید که پیاز گیاه زعفران به سرما و برودت هوا بسیار حساس است. برودت هوا، یخ‌زدگی یا سرمازدگی می‌تواند میزان تولید زعفران را کاهش دهد و در بازار با کاهش عرضه قیمت آن بالا می‌رود.

دلایل ارائه کمترین قیمت‌ها از طرف فروشگاه زعفران دنج

زعفران دنج همواره تلاش داشته تا بهترین و پایین‌ترین قیمت روز زعفران را به مشتریان خود ارائه دهد. فروشگاه زعفران دنج سال‌هاست با فعالیت در حوزه فروش زعفران به‌صورت عمده و مثقالی و صادرات این محصول به سایر کشورها مانند هلند، سریلانکا، ویتنام، ترکیه و روسیه توانسته موفقیت خوبی در این حوزه کسب کند. فروشگاه زعفران دنج برای این که بتواند پایین‌ترین قیمت را نسبت به سایر فروشگاه‌ها به مشتریان خود ارائه کند.

زعفران دنج همواره تلاش کرده تا دست واسطه‌ها را از میان بردارد و به‌طور مستقیم با کشاورزان در ارتباط باشد. در طی سال‌های اخیر فروشگاه زعفران دنج موفق به انجام این کار شده و محصولات خود را به‌صورت مستقیم به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این مورد، یکی از دلایل ارائه کمترین قیمت روز زعفران نسبت به سایر فروشگاه‌ها یا افراد فعال در حوزه خرید و فروش انواع زعفران در ایران می‌باشد.

انواع زعفران ارائه شده در فروشگاه زعفران دنج

فروشگاه دنج یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های حاضر در حوزه فروش زعفران می‌باشد که انواع مختلفی از این محصول را به مشتریان ارائه می‌دهد که شما می‌توانید قیمت روز زعفران های ارائه شده توسط این فروشگاه را داخل سایت فروشگاه ببینید. در ادامه این بخش به انواع محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه اشاره می‌کنیم. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز زعفران به جدول بالا مراجعه نمایید.

زعفران را می‌‌توان به دو نوع فیزیکی و محتوایی دسته بندی کرد. دسته بندی زعفران‌ها در کشورهای مختلف تولید کننده این محصول متفاوت است اما در عین حال طبق استاندارد ISO3632 بهترین طبقه‌بندی برای زعفران که مورد قبول تمامی کشورها می‌باشد به‌صورت زیر است.

زعفران دخترپیچ یا دسته

این نوع از زعفران رشته کامل است و قسمت زرد و قرمز رنگ زعفران را باهم دارد. در این دسته از حدود 30 درصد از کل زعفران را بخش زرد رنگ تشکیل می‌دهد و 70 درصد دیگر نیز برای بخش قرمز رنگ است. زعفران دخترپیچ به‌صورت دست نخورده می‌باشد و کلاله‌های زعفران از بخش خامه جدا نشده است. رنگ‌دهی و عطر دهی این محصول نسبتا کم است و در سازمان استاندارد ایران به‌عنوان در درجه چهارم شناخته شده است. زعفران‌ها در فروشگاه دنج به طور مستقیم و بی واسطه از کشاورزان تهیه می‌شوند و به دست شما می‌رسند. خرید بی واسطه زعفران کشاورز با حذف واسطه‌ها باعث می‌شود که بهترین زعفران را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار داشته باشید.

زعفران سرگل

یکی از پر مصرف‌ترین زعفران‌های استفاده شده در میان مردم زعفران سرگل است. این نوع از زعفران درجه‌بندی‌های متفاوتی دارد. این درجه‌بندی‌ها عبارتند از ممتاز، سرقلم و سرریشه که در جدول قیمت روز زعفران می‌توانید قیمت آن‌ها را ببینید. در این نوع از زعفران بخش کلاله و خامه به‌صورت کلی حذف شده است و این زعفران را به یک زعفران اعلا تبدیل کرده است. تشخیص مرغوبیت این نوع از زعفران کار بسیار دشواری است و فقط از عهده متخصصین برمی‌آید؛ پس توصیه می‌کنیم این نوع زعفران را فقط از فروشگاه معتبر مثل زعفران دنج خریداری کنید.

زعفران پوشال

در این مدل از زعفران خامه یا بخش سفید رنگ زیر گل از آن جدا می‌شود. در انتهای کلاله سه شاخه زعفران، مقداری زردی یا سفیدی وجود دارد. این زعفران شکل پوشالی دارد به همین دلیل به آن زعفران پوشالی می‌گویند. زعفران پوشال به دو نوع پوشال معمولی و پوشال قلمدار تقسیم می‌شود. کیفیت این مدل از زعفران از زعفران سرگل کمتر است اما رنگ‌دهی آن از سایر زعفران‌های دیگر بیشتر است. این مدل به‌علت ترکیب مقداری از خامه و کلاله، برای مشتریان جذاب‌تر است.

 زعفران نگین

این نوع از زعفران از رنگ‌دهی و ظاهری فوق‌العاده نسبت به سایر مدل‌های دیگر زعفران برخوردار است. در این نوع از زعفران سه رشته کلاله به هم متصل بوده و شکستگی در ریشه آن وجود ندارد. به همین دلیل این زعفران از قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل‌های دیگر برخوردار است. اما مشتریان بیشتر ترجیح می‌دهند از زعفران سرگل استفاده کنند زیرا رنگ‌دهی تقریبا شبیه به زعفران نگین برخوردار است ولی قیمت پایین‌تری دارد. این مدل از زعفران به دو نوع سوپر نگین و در حد نگین تقسیم می‌شود. این مدل از زعفران بهترین نوع زعفران برای صادرات و همچنین استفاده داخلی است و در هرجای دنیا مشتریان خاص خود را دارد.

ارائه زعفران اعلا و اصل

همانطور که بیان شد زعفران دنج برای ارائه بهترین قیمت‌های روز زعفران با کشاورزان و تولید کنندگان این محصول در ایران قرارداد دارد. اما مورد دیگری که در این فروشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است، کیفیت زعفران‌های ارائه شده به مشتریان می‌باشد. در فروشگاه زعفران دنج همواره تلاش شده است تا کیفیت زعفران‌های ارائه شده بسیار بالا باشد؛ به این ترتیب می‌توانید با اطمینان بالا از این فروشگاه خرید کنید و از کیفیت و اصالت کالا مطمئن باشید و انواع زعفران اعلا را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

فروش عمده انواع زعفران

یکی از مزایای مهم فروشگاه زعفران دنج، فروش انواع مختلف زعفران‌ها به‌صورت عمده می‌باشد. طی سالیان اخیر خوشبختانه زعفران دنج توانسته نیازهای مشتریان برای خرید عمده زعفران را، با توجه به همکاری با کشاورزان از سراسر مناطق ایران، برآورده کند. خوشبختانه در ایران تمامی انواع زعفران تولید می‌شود و تمامی این انواع هم به‌صورت صادراتی و هم برای داخل کشور مناسب هستند. اما یکی دیگر از دغدغه‌های اصلی خریداران عمده زعفران اطلاع از قیمت زعفران عمده است که بایستی قیمت کف بازار باشد؛ فلذا فروشگاه زعفران دنج تضمین می‌کند که کمترین قیمت روز زعفران را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

جمع‌بندی

روزانه مقدار زیادی زعفران در جهان و کشورمان تولید و استفاده می‌شود و این محصول جز یکی از محصولات مهم برای صادرات و واردات است. به همین علت است که افراد زیادی در این حوزه به تجارت مشغول هستند و نیاز به دریافت اطلاعات روزانه قیمت این محصول ارزشمند دارند. به همین علت برای خرید زعفران برای مصارف شخصی و یا حتی عمده بایستی اطلاعات کافی درباره انواع آن‌ها داشته باشید و به یک سایت مرجع مراجعه کنید.

برای خرید زعفران حتما باید از اصالت انواع زعفران ارائه شده در فروشگاه‌های مختلف اطمینان حاصل کنید و قیمت زعفران‌ها را در فروشگاه‌های مختلف مقایسه کنید. شما می‌توانید قیمت روز زعفران را در وب‌سایت فروشگاه‌ زعفران دنج ببینید. این فروشگاه با همکاری با کشاورزان و تولیدکنندگان عمده زعفران، کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کند و قیمت به روز زعفران در سراسر کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد.