فروش عمده زعفران فله

فروش عمده زعفران

برای خرید عمده زعفران فله باید به مراکزی مراجعه کرد که هم معتبر باشد و هم توانایی تامین زعفران به صورت عمده را داشته باشند و تخصص اصلی شان فروش عمده زعفران فله باشد. امروزه شرکت ها و فروشگاه های بزرگ زعفران در مشهد میباشند که به راحتی توانایی تامین زعفران را به صوت عمده دارند.

شرکت ها، فروشگاه ها و نمایندگی هایی که فروش عمده زعفران فله را دارند باید پارامترهای متفاوت تری نسبت به فروشندگان دیگر زعفران داشته باشند. مثل داشتن آزمایشگاه جهت بررسی کیفیت و قدرت رنگ دهی زعفران، توانایی تامین همیشگی انواع زعفران در هر مقدار عمده ای که خریداران بخواهند و ارتباط داشتن مستقیم با کشاورزان تا بتوانند زعفران را با بهترین قیمت در بازار ارائه بدهند. به عبارتی زعفران را با قیمت کف بازار به خریدار تحویل دهند و هم اینکه زعفران را با کیفیت عالی به خریداران ارائه دهند.

خرید عمده زعفران کیلویی به صورت فله ای

زعفران یک کالای ارزشمند و گران قیمت است و طبیعتاً خرید این محصول به صورت عمده بسیار هزینه بردار است و خریداران باید مبالغ زیادی رو پرداخت کنند و به همین علت باید در خرید عمده زعفران دقت کرد تا بتوان از مراکز مورد اطمینان که در فروش عمده زعفران فله فعالیت دارند خرید کنند.

سوالاتی که برای خریداران عمده زعفران پیش میاد این است که:

  1. نحوه شناخت زعفران اصلی در هنگام خرید چگونه است؟
  • سر کلاله ها حتما به شکل شیپوری باشه
  • زعفران را که داخل آب میریزید به هیچ عنوان نباید رنگ آلبالویی پس بدهد.
  • زعفران باید حتما آزمایش شده باشد و به همراه برگه آزمایش ارائه شود.

2. چگونه می توان فهمید هزینه ای که بابت خرید عمده زعفران پرداخت می شود کیفیت لازم را دارد؟

  • برای اینکه بتوانید بهترین زعفران را با بالاترین کیفیت خرید کنید اول باید بهترین نوع زعفران را کامل بشناسید و دوم اینکه بدانید چه نمایندگی یا شرکتی بهترین گزینه برای فروش عمده زعفران فله است که در ادامه این مقاله به توضیح کامل این مباحث پرداخته ایم.
زعفران عمده فروشی

بهترین شرکت ها و نمایندگی برای خرید زعفران عمده فله ای

در درجه اول بهترین شرکت، شرکتی است که توانایی تامین زعفران به صورت عمده در تمام فصل های سال را داشته باشد و کیفیت زعفران هم در تمام فصل ها ثابت باشد و همیشه بهترین زعفران را ارائه بدهد.
دوم اینکه بتواند زعفران را با قیمتی ارائه بدهد که هیچ تفاوتی با قیمت کشاورزان نداشته باشد و خریداران دیگر نیاز نداشته باشند که برای خرید عمده به کشاورزان مراجعه کنند و کلا کار اصلی این شرکت فروش عمده زعفران فله ای باشد.

کدام نوع زعفران فله بهترین گزینه برای خرید عمده میباشد؟

معمولا خریدارانی که به شرکت زعفران دنج برای خرید عمده زعفران فله برای مصرف داخله و خارج کشور مراجعه می کنند؛ نوع زعفرانی که خریداری می کنند بر اساس منطقه ای است که در آنجا فعالیت دارند. یعنی اینکه نگاه به منطقه فعالیت شون در شهر یا کشوری که میباشند می کنند که مصرف کنندگان چه نوع زعفرانی مصرف دارند و بر همان اساس خرید عمده خودشان را انجام می دهند که پیشنهاد ما هم برای شما همین موضوع است.
اما در حال حاضر بهترین نوع زعفران در ایران و خارج از کشور، زعفران سرگل ممتاز صادراتی، زعفران نگین، زعفران نگین سوپر صادراتی و زعفران نگین سوپر اتویی میباشد و این ۴ گزینه پیشنهاد اصلی زعفران دنج برای فروش عمده زعفران فله به خریداران عمده میباشد.

قیمت با کیفیت ترین زعفران فله

طبیعتاً قیمت جزئی زعفران با قیمت عمده زعفران به دلیل حجم سفارشات تفاوت دارد و خریداران عمده این نکته را بدانند که زعفران را با مناسب ترین قیمت یا به اصطلاح قیمت کف بازار تهیه می کنید.
قیمت با کیفیت ترین نوع زعفران هایی که در ایران تولید می شود در تاریخ 1403/3/27 به شرح زیر میباشد:

۱. زعفران سرگل صادراتی 99.000.000 تومان
۲. زعفران نگین صادراتی 101.000.000 تومان
۳. زعفران سوپر 103.000.000 تومان
۴. زعفران نگین سوپر اتویی تاپ صادراتی 105.000.000 تومان

قیمت های زعفران ها به روز میباشد و برای اطلاع دقیق از قیمت و نحوه فروش عمده زعفران فله در فروشگاه زعفران دنج می توانید در شبکه های اجتماعی یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره فوری رایگان
فرم مشاوره

تماس تلفنی: ساعت ۸ الی ۲۱

برای خرید عمده و جزئی زعفران از فروشگاه زعفران دنج نیاز به مشاوره دارید به صورت چت آنلاین ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *