خرید زعفران

خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات

خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات
3.5/5 - (2 امتیاز)

خرید زعفران نگینی درجه یک قائنات

برای خرید زعفران صادراتی با مناسب‌ترین قیمت ابتدا لازم است با ویژگی‌های آن آشنا شوید. زعفران نگینی درجه یک قائنات، همان طور که از نامش پیدا است، مرغوب‌ترین زعفران موجود در بازار به حساب می‌آید. این چاشنی لوکس و گران‌بها به صورت دست‌چین تهیه شده و کلاله های آن تماما قرمز است. به این ترتیب، می‌توان دریافت میزان رنگ‌دهی این ادویه خوش‌عطر و طعم به مراتب بیش‌تر از سایر زعفران‌ها است. در این مطلب، قصد داریم شما را با ویژگی‌های زعفران نگین صادراتی قائنات و عوامل موثر در قیمت‌گذاری آن آشنا کنیم.

خرید زعفران صادراتی با بهترین کیفیت

در هنگام خرید زعفران صادراتی توجه داشته باشید، زعفران نگین قائنات به عنوان بهترین زعفران صادراتی ایران شناخته شده و از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. این چاشنی دلپذیر، اغلب با نام زعفران نگین سوپر صادراتی شناخته شده و کم‌ترین میزان سفیدی را داشته و بهترین نوع زعفران صادراتی ایران به حساب می‌آید.

برای به دست آمدن زعفران نگین قائنات، ابتدا گل‌های زیبای این گیاه دست‌چین شده و پیش از خشک شدن، کلاله‌های سرخ رنگ و استثنایی آن‌ها جداسازی می‌شود. به این ترتیب، میزان شکستگی و خورد شدگی کلاله‌ها به حداقل کاهش می‌یابد.

دقت در برداشت و جدا کردن بهترین و سرخ‌ترین کلاله‌های موجود، این نوع زعفران را به یکی از خوش عطر ترین، خوش‌رنگ‌ترین و با کیفیت‌ترین زعفران‌های موجود در بازار تبدیل کرده است.

خرید زعفران صادراتی با توجه به مهم‌ترین ویژگی‌های آن

در هنگام خرید زعفران صادراتی لازم است برخی ویژگی‌های ظاهری را در نظر داشته باشید. از آن جمله، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سالم بودن کلاله‌ها
  • برخورداری از رنگی سرخ و یک‌دست، بدون سفیدی
  • رنگ‌دهی بالا
  • عطر و بوی قوی

فروش زعفران صادراتی با برگه آزمایش

خرید زعفران صادراتی با مناسب‌ترین قیمت مستلزم انجام تحقیقات کافی و جمع‌آوری اطلاعات مفید است. خریداران عمده، معمولا زعفران را به صورت فله‌ای خریداری کرده و مبالغ زیادی برای آن می‌پردازند. به همین دلیل، اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده برای این افراد به مراتب بیش از سایرین ضرورت دارد.

این جا است که فروش زعفران صادراتی با برگه آزمایش اهمیت می‌یابد. برای این منظور، لازم است به مراکزی مراجعه کنید که با در اختیار گذاشتن گواهی اصالت محصول، کالایی تضمین شده را به شما ارائه دهند. در اصل، زعفران صادراتی برای تعیین کیفیت به آزمایشگاه فرستاده شده و تحت دقیق‌ترین آزمایش‌ها قرار می‌گیرد. مراحل سنجش با تازه‌ترین استانداردهای جهانی مطابقت داشته و تعیین کننده کیفیت و اصالت محصول خواهد بود.

قیمت روز زعفران صادراتی در تهران

قیمت روز زعفران صادراتی در تهران براساس کیفیت، میزان رنگ‌دهی، درشتی کلاله‌ها و برخی موارد دیگر متفاوت است. این روزها، زعفران صادراتی هم به صورت بسته‌بندی شده و هم به شکل فله‌ای در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. حجم اصلی زعفران موجود در کشور از استان‌های جنوبی و رضوی خراسان به دست می‌آید. بنابراین، می‌توان دریافت که زعفران صادراتی تهران هم از همین استان‌ها تهیه شده و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. برای آشنایی با قیمت مثقالی زعفران نگین صادراتی، کافی است به فروشگاه زعفران دنج مراجعه کنید.

فروش زعفران صادراتی در مشهد

با توجه به وجود گسترده‌ترین مزارع زیر کشت زعفران در استان خراسان رضوی و جنوبی، مشهد به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز بازار خرید و فروش زعفران صادراتی به حساب می‌آید. در این میان، زعفران نگین درجه یک قائنات از محبوب‌ترین محصولات این شهر است که در بسته‌بندی‌های گوناگون یا به صورت فله به خریداران عرضه می‌شود. توجه داشته باشید، فروشگاه‌های معتبر، این محصول مرغوب و شگفت‌انگیز را به صورت تضمینی و با ارائه گواهینامه‌های مربوطه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در صورت تمایل برای خرید زعفران صادراتی می‌توانید به بزرگ‌ترین مراکز عرضه کننده آن در مشهد مراجعه کرده و این ادویه گران‌بها را با قیمتی رقابتی تهیه کنید.

سخن آخر

خرید زعفران صادراتی باید با دقت کامل انجام گیرد. انجام این کار به شما کمک خواهد کرد محصولی مرغوب و با کیفیت را تهیه کنید. متاسفانه، در این بازار هم افرادی سودجو وجود دارند که زعفران مرغوب و نامرغوب را با یکدیگر ترکیب کرده و با قیمتی گزاف به علاقه‌مندان عرضه می‌کنند. برای جلوگیری از هرگونه تقلب، لازم است محصول یاد شده را از مراکز معتبر خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 7 =