خرید زعفران از کشاورز

زعفران کشاورز

زعفران یکی از محبوب‌ترین ادویه‌هایی است که از سالیان دور در تمام آشپزخانه‌ها برای پخت غذا مورد استفاده قرار گرفته و در صادرات کشور نیز نقشی اساسی دارد. در سال‌های گذشته با توجه به قیمت بالای زعفران، خرید و فروش آن افزایش چشمگیری داشته است. بسیاری به دلیل عدم وجود راه‌های ارتباطی میان خریداران و کشاورزان، برای تهیه زعفران مورد نیاز خود، به واسطه‌ها مراجعه می‌کردند. اما امروزه با افزایش کانال‌های ارتباطی، امکان خرید زعفران از کشاورز به شکل مستقیم فراهم شده است. بنابراین با این مطلب از وب سایت زعفران دنج همراه باشید تا با مزایای خرید مستقیم آشنا شوید.

چرا باید زعفران را از کشاورز بخریم نه از واسطه‌ها؟

همانطور که گفتیم، در گذشته به علت نبود ارتباط مستقیم میان کشاورزان و مشتریان، بیشتر معاملات از طریق واسطه‌ها انجام می‌شدند. طبعاً قیمت نهایی برای خریدارانی که سفارشات خود را از طریق واسطه‌ها تهیه می‌کردند، بسیار بالاتر از چیزی بود که در معامله مستقیم با کشاورز باید می‌پرداختند. همچنین در معامله با واسطه‌ها نمی‌توان از کیفیت محصول اطمینان حاصل کرد. یکی دیگر از مشکلاتی که باعث می‌شد تا خریداران نتوانند به طور مستقیم با کشاورزان معامله کنند، خرید به شکل حضوری بود. بیشتر حجم زعفران کشور در خراسان تولید می‌شود و بسیاری از مردم مجبور بودند برای خرید این محصول از نقاط دور کشور به این استان سفر کنند.

همین اتفاق برای کشاورزان هم رخ می‌داد که مجبور بودند زعفران خود را از طریق دلالان به فروش برسانند. این امر موجب ناراحتی کشاورزان شده و زحمات آنان را به هدر می‌داد. اما امروزه با خرید زعفران از کشاورز می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و از کیفیت و نوع محصولات اطمینان داشته باشید.

قیمت خرید زعفران از کشاورز

برای خریداران عمده و جزئی زعفران، قیمت زعفران و کیفیت زعفران از فاکتورهای مهم خرید میباشد که خرید زعفران از کشاورز باعث می شود که این دو فاکتور مهم خریداران را در برگیرد و قیمت خرید زعفران از کشاورز در اکثر اوقات نسبت به بازار متفاوت و مناسب است به این دلیل که خرید از کشاورز نیاز به واسطه ندارد و زعفران مستقیم از تولید کننده خریداری می شود و نبود واسطه یا دلال باعث می شود که زعفران به قیمت واقعی خودش خریداری شود.
از دیگر مزیت های خرید از کشاورز کیفیت محصول میباشد، کیفیت زعفران مهمترین و اصلی ترین بخش زعفران میباشد به این دلیل که هر چه کیفیت زعفران بالا باشید خواص درمانی بهتری دارد و البته که روی قیمت زعفران هم تاثیر گذار میباشد که با خرید زعفران از کشاورز می توان یک زعفران با کیفیت و اصیل را تجربه کرد.

زعفران دخترپیچ

خرید زعفران عمده از کشاورز

خریداران عمده ترجیح میدهند که خرید زعفران عمده خودشان را از کشاورز تهیه کنند تا هم قیمت زعفران مناسب باشه و کیفیت زعفران بالاترین سطح خودشو داشته باشد.
اما سوالی که برای همه خریداران عمده پیش این است که آیا خرید زعفران عمده از کشاورز امکان پذیر است؟ یا کشاورز توانایی تامین سفارش زعفران عمده را دارد؟ جوابی که با قاطعیت میشه داد خیر است به این دلیل که معمولا اکثر کشاورزان زمین هایی که برای کاشت زعفران اختصاص داده اند کم است و سالانه مقدار کمی زعفران برداشت می کنند و این مسئله باعث می شود که خود کشاورز نتواند یک سفارش عمده زعفران را تامین کند. خریداران عمده یا صادر کنندگان برای تامین سفارش خودشان باید به فروشگاه هایی مراجعه کنند که زعفران را مستقیم از کشاورز تهیه می کنند نه از دلال یا واسطه که فروشگاه زعفران دنج با توجه به موقعیت مکانی که دارد؛، ارتباط مستقیمی با کشاورزان دارد و تمام زعفران های خودش را از کشاورزان تهیه می کند که انواع زعفران را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می کند و می توانید خرید عمده زعفران از کشاورز را تجربه کنید.

خرید مستقیم زعفران از کشاورز

خرید مستقیم از تولید کننده تو همه حوزه ها به تمام خریداران حس اعتماد و اطمینان از کیفیت را القا می کند و بهترین کمک و حمایت می تواند از تولیدکننده ها باشد؛ که تولید کنندگان زعفران یا همان کشاورزان هم از این مسئله دور نیستند. خرید مستقیم زعفران از کشاورز همین حس را به خریداران عمده و مصرف کنندگان زعفران می دهد که به راحتی می توان زعفران اصیل ایرانی را با بهترین کیفیت ممکن از لحاظ قدرت رنگ دهی و عطر از کشاورز تهیه کرد.اما اینکه چگونه می توان مستقیم از خود کشاورز زعفران خرید دغدغه ایی می‌باشد که هر خریدار زعفران دارد که همانطور که در متن بالا گفته شد فروشگاه زعفران دنج با توجه با ارتباط مستقیمی که با کشاورزان دارد این دغدغه راحل کرده است و می توانید زعفران را با هر مقداری که بخواهید چه جزئی و چه عمده بدون واسطه به صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه زعفران دنج تهیه کنید.
مصرف کنندگان، زعفران را برای خواصی که دارد خریداری می کنند تا علاوه بر لذت بردن از عطر و رنگ زعفران از خواص مفیدی که برای بدن دارد هم استفاده کرده باشند و زعفرانی که مستقیم از کشاورزان تهیه شود به دلیل اینکه بین واسطه ها یا دلالان دست به دست نشده است از کلاله های درشت و بدون شکستگی برخوردار می‌باشد که همین مسئله باعث قدرت رنگ دهی بیشتر می‌شود و هر چه قدرت رنگ دهی بیشتر داشته باشد تاثیر خواص درمانی اش بیشتر می‌باشد.

درباره ما

تفاوت خرید زعفران کشاورز از فروشگاه زعفران دنج با سایر فروشگاه‌ها

با خرید از زعفران دنج در واقع به طور مستقیم و بدون دخالت دلالان، از کشاورزان این محصول خرید می‌کنید. زعفران دنج تلاش می‌کند با ارائه خدمات متمایز نسبت به سایرین، رضایت مشتریان خود را جلب کند در ادامه با مزایای خرید از این فروشگاه آشنا خواهید شد.

پایین‌ترین قیمت نسبت به کیفیت

یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران، قیمت محصولات است. زمانی که از زعفران دنج سفارشی را ثبت می‌کنید، مطمئن باشید که به طور مستقیم با کشاورزان این محصول ارتباط دارید؛ بنابراین هیچ هزینه‌ای بابت سود دلالان پرداخت نخواهید کرد. همچنین تلاش کرده‌ایم قیمت مناسبی برای محصولات زعفران دنج در نظر بگیریم تا اعتماد مشتریان را جلب کنیم.

ضمانت کیفیت محصول

همانطور که می‌دانید خراسان جنوبی بزرگ‌ترین تولید‌کننده زعفران در ایران و جهان است. اما با کیفیت‌ترین زعفران این استان در شهرستان قائنات تولید شده و اکثر خریدارانی که در این زمینه تجربه دارند، از این موضوع مطلع هستند. به همین جهت فروشگاه زعفران دنج در این شهرستان راه‌اندازی شده تا امکان خرید زعفران از کشاورز را برای هموطنان عزیز فراهم کند.

همواره تاکید فروشگاه زعفران دنج بر کیفیت بالای محصولات است. هیچکدام از کلاله‌های زعفران این شرکت شکستگی نداشته و محصولی که خریداری می‌کنید با همان کیفیت اولیه که از زمین برداشت می‌شود به دست شما می‌رسد. با خرید مستقیم زعفران از کشاورز می‌توانید از اصالت زعفران خریداری شده اطمینان حاصل کرده و با ارائه آن به  مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کنید.

تنوع محصولات

زعفران از انواع گوناگونی برخوردار است که کیفیت و مصارف آن با یکدیگر متفاوتند. فروشگاه زعفران دنج تلاش می‌کند با ارائه انواع زعفران و ارائه اطلاعات درباره آن‌ها، نیاز خریداران را برطرف کند. خریداران می‌توانند با توجه به شرایط بازار و درخواست مردم، محصول مناسب‌تر را سفارش داده و به صورت عمده خریداری کنند. فروشگاه زعفران دنج، انواع محصولات را در کیفیت‌های متفاوت و با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهد.

امکان ثبت سفارش آنلاین

اینترنت بهترین پل ارتباطی میان کشاورزان و خریداران است. حال کشاورزان قادرند محصولات زمین‌های خود را مستقیماً به سراسر کشور ارسال کرده و خریداران با خرید زعفران از کشاورز هزینه کمتری پرداخت کنند. برای سفارش آنلاین کافی است از طریق وب‌سایت فروشگاه زعفران دنج محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. سفارشات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهند شد. البته برای افرادی که علاقه‌ای به خرید آنلاین ندارید، امکان خرید حضوری یا خرید به صورت تلفنی وجود دارد.

پس از خرید با هریک از دو روش، از طرف همکاران و کارشناسان فروش زعفران دنج با شما تماس گرفته شده و درباره جزئیات زمان و نحوه ارسال محصول هماهنگی صورت می‌گیرد.

امکان سفارش به مقدار دلخواه

شما می‌توانید هر مقدار زعفرانی که نیاز دارید را سفارش داده و آن را تحویل بگیرید. زعفران دنج قادر است از چند مثقال تا چند کیلو نیاز مشتریان را برطرف کند؛ بنابراین نگران مقدار سفارش خود نباشید و همین حالا اقدام کنید.

ارائه محصولات مناسب برای صادرات

محصولات فروشگاه زعفران دنج دارای بالاترین کیفیت نسبت به قیمت می‌باشند. بنابراین خریداران عزیز می‌توانند از این کیفیت برای ارسال محصولات خود به بازارهای خارجی و بین‌المللی استفاده کنند. فروشگاه زعفران دنج به عنوان یک تامین‌کننده عمده زعفران، زمینه مناسب را برای شرکت‌هایی که قصد صادرات زعفران دارند، فراهم می‌کند.

در این مطلب از سایت فروشگاه زعفران دنج در مورد روش خرید زعفران از کشاورز و مزایای آن با شما صحبت کردیم. فروشگاه ما با فراهم کردن امکان خرید زعفران از کشاورزان، دست دلالان و سودجویان را از میان برداشته است. به همین علت مشتریان با هزینه کمتر می‌توانند محصولات با کیفیت‌تری تهیه کرده و با فروش یا صادرات آن سود بیشتری کسب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات مختلف و نحوه خرید زعفران درجه یک می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره فوری رایگان
فرم مشاوره

تماس تلفنی: ساعت ۸ الی ۲۱

برای خرید عمده و جزئی زعفران از فروشگاه زعفران دنج نیاز به مشاوره دارید به صورت چت آنلاین ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *