زعفران

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات
برای امتیاز دادن کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات در کدام شهر واقع است؟ آیا امکان خرید غیر حضوری زعفران از فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات فراهم شده هست؟ یکی از ابزارهای مهم امروزه در فروش زعفران قائنات اینترنت هست که بسیار کمک کرده به کشاورزان جنوب خراسان و تمامی خریداران عمده و جزئی زعفران در سراسر ایران به این دلیل که دیگر احتیاج به سفر برای خرید زعفران قائنات به جنوب خراسان یا مشهد نیست و شما می توانید در هر شهری که هستید از خود کشاورزان جنوب خراسان مخصوصاً شهرستان قائنات از طریق فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات زعفران خرید کنید.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات در راستای کمک به کشاورزان توسط زعفران دنج راه اندازی شده تا کشاورزان و خریداران زعفران بتوانند از هم دیگر زعفران بخرند که البته تا چند سال پیش کشاورزان مجبور بودند که برای فروش زعفران خودشان به واسطه ها یا دلالان مراجعه کنند که این مسئله باعث می شد که دلالان زعفران کشاورزان را با قیمت پایین بخرند و به قیمت بالا به مصرف کنندگان بفروشند که باعث ناراحتی کشاورزان شده بود و حالا به واسطه اینترنت این دغدغه از کشاورزان برداشته شده هست و به راحتی می توانند زعفران تولید شده خودشان را مستقیم به دست خریداران عمده و جزئی برسانند و زعفران با قیمت واقعی و با کیفیت اولیه خودش خرید و فروش می شود.

تمامی زعفران های کشاورزان قبل از بسته بندی و ارسال به خریداران عمده و جزئی توسط زعفران دنج آنالیز می شود که حتما باید قدرت رنگ دهی و عطر زعفران به حد استاندارد خودش رسیده باشه تا مورد تایید قرار گیرد و بعد از اتمام این فرآیند زعفران قائنات بسته بندی و به سراسر ایران عرضه می شود و می توانید با مراجعه به فروشگاه زعفران دنج انواع بسته بندی زعفران قائنات را اینترنتی خریداری کنید.

پیشنهاد می کنم که مقاله فروشگاه زعفران قائنات در مشهد را هم مطالعه کنید.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

یکی از محصولات زعفران قائنات، زعفران نگین هست که می توانید مقاله فروش زعفران نگین قائنات برای خرید این محصول مطالعه کنید.

چه نوع زعفران هایی در فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات به فروش می رسد؟

همانطور که در بالا گفته شد تمام زعفران هایی که در فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات عرضه می شود توسط کشاورزان منطقه قائنات ارسال می شود که شما به راحتی می توانید در شهر خودتان نوع زعفران با نوع بسته بندی را انتخاب کنید و سپس خریداری کنید که توسط کشاورزان شهرستان قائنات ارسال خواهد شد و می توان گفت فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات در واقع یک شبکه ای هست میان خریداران و کشاورزان و نکته مهم این هست که زعفران را با هر حجمی که بخواهید می توانید تهیه کنید.

انواع زعفران تولید شده توسط کشاورزان شهرستان قائنات و فروش در فروشگاه زعفران قائنات به شرح زیر می باشد:

  • زعفران قائنات پوشال
  • زعفران قائنات دسته یا دختر پیچ
  • زعفران قائنات سرگل ممتاز
  • زعفران قائنات نگین
  • زعفران قائنات سوپر نگین
فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

علت تفاوت قیمت زعفران در فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات چیست؟

تمامی زعفران هایی که نام برده شده به دو صورت بسته بندی و فله ای عرضه می شود که در ادامه مقاله بیشتر در مورد انواع زعفران توضیح خواهیم داد.

  • زعفران پوشال یکی از ارزان ترین نوع زعفران است که تولید می شود که البته این ارزان بودن قیمت بابت پایین بودن کیفیت نیست بلکه داشتن مقداری ریشه یا سفیدی زعفران با کلاله ها هست.
  • زعفران دسته یا دختر پیچ کلا با تمام انواع زعفران های دیگر فرق می کند به این دلیل که این نوع زعفران برخلاف زعفران های دیگر که اصلا نباید ریشه باهاش باشد زعفران دختر پیچ حتما باید ریشه داشته باشد که مشتری های خاص خودش را دارد.
  • زعفران سرگل یکی از پرمصرف ترین نوع زعفران در ایران هست چونکه هم کیفیت خوبی دارد و از قیمت مناسبی برخوردار است و تمامی شرکت ها سعی کرده اند که در بسته بندی ها از زعفران سرگل استفاده کنند و زعفران پوشال بعد از فرآیند جدا سازی ریشه و کلاله زعفران سرگل می شود.
  • زعفران نگین نسبت به زعفران های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است و اینکه کیفیت آن از زعفران سرگل بالاتر هست.
  • زعفران نگین سوپر بهترین زعفران هست که تولید می شود و هیچگونه ریشه یا سفیدی با خودش ندارد و دارای کلاله های خوش رنگ و ضخیم هست که ۹۵ درصد تولید زعفران نگین سوپر به کشورهای دیگر صادرات می شود.

ویژگی های زعفران که در بالا گفته شد علت اصلی تفاوت قیمت ها در بین زعفران های قائنات هست.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله قیمت زعفران قائنات تهران را هم مطالعه کنید.

نحوه پخش زعفران فله در فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات چگونه است؟

زعفران فله را شرکت ها یا فروشگاها و افرادی که تازه می خواهند کار زعفران را شروع کنند و نیاز به زعفران فله دارند خریداری می کنند یا شرکت های صادراتی و فروشگاه های بزرگ زعفران فله را خریداری می کنند تا با برند خودشان به فروش برسانند که خریداران طبق سفارشات خودشان وزن را انتخاب و سپس در فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات خریداری می کنند و زعفران فله در بسته های ۱۰۰ گرم، ۲۵۰ گرم، ۵۰۰ گرم و یک کیلو آماده شده هست که در ظروف مخصوص خاتم بسته بندی شده اند تا هیچ آسیبی به زعفران نرسد و کیفیت زعفران قائنات در همان سطح بالا بماند.

برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه خرید می توانید مقاله خرید بهترین مارک زعفران ایران را هم مطالعه کنید.

یکی از سوالاتی که همیشه خریداران از زعفران دنج سوال کرده اند این هست که چرا مثلا قیمت زعفران فله سرگل با بسته بندی آن متفاوت هست؟ که بهتر است اول بگوییم که هیچ تفاوتی میان کیفیت ها وجود ندارد فقط این تفاوت قیمت ها بر می گردد به نوع بسته بندی زعفران که اول بهتر است بگوییم که زعفران فله هیچگونه هزینه بسته بندی ندارد و برای همین قیمت آن نسبت به زعفران بسته بندی که حساب می کنید مناسب تر است.

اما زعفران بسته بندی به دلیل هزینه هایی مانند ظروف زعفران و هزینه بسته بندی کردن زعفران باعث شده است که قیمت آن با زعفران فله فرق کند و نکته مهم این هست زعفران وقتی بسته بندی می شود ۱۰۰ درصد کسر می کند که اینم هم یکی از دلایل اختلاف قیمت هست.

حتما سوال برایتان شده که منظور از کسر زعفران چیست؟ ببینید شما اگر الان روی ماشین حسابتون بزنید یک کیلو زعفران ۲۱۷ مثقال زعفران باید بدهد که اینطور نیست چونکه شما موقع بسته بندی سرترازو یا به عبارتی چند صوت اضافه تر می ریزید که همین باعث می شود که یک کیلو زعفران یک مثقال کسر کند یا وقتی که می خواهیم یک کیلو زعفران قائنات را یک گرمی بسته بندی کنیم باید ۱۰۰۰ عدد یک گرمی داشته باشیم اما به دلیل خشک شدن زعفران در زمان بسته بندی یا چند صوتی که اضافه بسته بندی شده که به عبارتی سرترازو گفته می شود باعث می شود که بتوان از یک کیلو زعفران ۹۹۵ عدد یک گرمی تهیه کرد که همین چند گرمی هم که کسر شده هست با قیمت زعفران محاسبه می شود و یکی از دلایل اختلاف قیمت بسته بندی با فله ای همین هست.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

پیشنهاد می کنم که مقاله قیمت روز زعفران قائنات در مشهد را هم مطالعه کنید.

نحوه پخش زعفران بسته بندی شده در فروشگاه زعفران دنج قائنات چگونه است؟

زعفران دنج قائنات بسته بندی شده دارای وزن ها و مدل های مختلفی میباشد که به سه دسته تقسیم می شود که به شرح زیر میباشد:

دسته اول زعفران در ظروف پاکتی بسته بندی می شود که در چهار سایز نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال تهیه شده است که مشتری حق انتخاب داشته باشد و بتواند وزن مورد نیاز خودش را خریداری کند که البته خریدارانی هم داریم که وزن هایی مثل ۱.۵ گرم، ۲ گرم، سه گرم، چهارگرم و پنج گرم سفارش می دهند که این وزن ها فقط در صورت سفارش مشتری تهیه می شود ولی وزن هایی که در ظروف پاکتی بیشتر میان خریداران جا افتاده است همان چهار وزن اول متن هست که گفتیم.

دسته دوم زعفران در ظروف کریستالی بسته بندی می شود که بسیار شیک و زیبا هست که در وزن های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، نیم مثقال، سه گرم، چهار گرم، یک مثقال و ده گرم بسته بندی می شود، ظروف کریستالی به دلیل داشتن سایزهای مختلف باعث شده است که زعفران وزن های بیشتری نسبت به ظروف پاکتی داشته باشد و این مسئله باعث شده است تا مشتریان به راحتی هر وزنی که بخواهند انتخاب کنند و نکته جالب اینکه ۹۵ درصد صادرات زعفران به صورت بسته بندی در ظروف کریستالی هست و کاورهایی که برای این نوع ظروف تهیه شده است جذابیت خاصی به بسته بندی زعفران داده است.

شما می توانید مقاله فروش زعفران قائنات در تهران را هم مطالعه کنید.

دسته سوم زعفران در ظروف خاتم هست که در وزن های نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال، یک مثقال بسته بندی شده هست و بهترین گزینه برای هدیه دادن و یا سوغاتی هست به این دلیل که ظروف خاتم طراحی شیک و زیبایی دارد و اینکه علاه بر وزن هایی که گفته شد که در ظروف خاتم بسته بندی می شود. وزن های بالای ۵۰ گرم هم فقط در این ظروف بسته بندی می شود که بیشترین درخواست بسته بندی زعفران در این نوع ظروف هست.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

تمامی زعفران های فله و بسته بندی شده که نام برده شد از شهرستان قائنات هست و توسط کشاورزان بسته بندی و ارسال می شود که همانطور که در بالا گفتیم فروشگاه اینترنتی زعفران دنج قائنات شبکه ای هست میان خریداران و کشاورزان.

شما می توانید با وقت گذاشتن مقاله قیمت زعفران سرگل ممتاز قائنات را هم مطالعه کنید.

بعد از توضیحات بالا بهتر است به یکی از مهمترین سوالات خریداران و حتی می توان گفت دغدغه اصلی خریداران تبدیل شده است جواب بدیم که بسیاری از خریداران از زعفران دنج می پرسند که آیا کشاورز توانایی تامین زعفران در وزن های بالا رو دارد؟ که جواب این سوال را زیاد داده ایم و نگرانی های اکثر خریداران زعفران کشاورز قائنات رفع شده است که بازم هم اینجا جواب می دهیم که با خیال راحت هر حجمی از زعفران را که می خواهید بتوانید تهیه کنید.

باید اینگونه جواب داد که یک کشاورز به تنهایی اصلا نمی تواند نیاز خیلی از خریداران را رفع کند اما چند کشاورز به راحتی می توانند نیاز خریداران عمده را رفع کنند و زعفران دنج با کمک گرفتن از کشاورزان منطقه جنوب خراسان موفق شده است که سالانه جواب گوی خریداران عمده و جزئی زیادی رو بده و این می تواند جواب محکمی به دلالان باشد چونکه دلالان خوشحال می شوند که خریداران و مصرف کنندگان باور کنند که کشاورز نمی تواند زعفران را به صورت عمده تهیه کنند و وقتی که مصرف کنندگان و خریداران این مسئله رو باور کردند طبیعتا هیچ کس تلاش نمی کند که از کشاورز زعفران تهیه کند.

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

پیشنهاد زعفران دنج قائنات این هست که مقاله فروش اینترنتی زعفران قائنات را هم مطالعه کنید.

مطلب آخر رو هم بگیم که اینترنت بزرگترین خدمت رو به کشاورزان و فروشندگان زعفران کرده است و واسطه های زیادی بین کشاورزان و خریداران حذف شده است که این خودش یک امتیاز مثبت برای زعفران کشاورز محسوب می شود و می توان گفت در آینده نزدیک کشاورزان جای خیلی از دلالان را خواهند گرفت و دغدغه اصلی خریداران بابت سالم بدون زعفران به کلی رفع خواهد شد و کشاورزان نگران فروش محصولات خودشان نخواهند بود.

شما می توانید قبل از نهایی کردن خرید خودتان اطلاعات کافی را از طریق فروشگاه اینترنتی زعفران دنج یا فرم تماس زیر کسب کنید و به شما مشاوره داده خواهد شد که چه نوع زعفرانی را خریداری کنید که مناسب شما باشد و به این دلیل مشاوره گرفتن خوب هست که خرید کردن مصرف کنندگان با خرید کردن خریداران عمده و جزئی زعفران که قصد فروش آن را دارند متفاوت هست.

اما زعفران سرگل در ایران بیشترین طرفدار را دارد و به جرات می توان گفت ۱۰۰درصد تولید این زعفران در ایران مصرف می شود و حتی در بعضی از مقطع زمان مصرف زعفران به اوج خودش می رسد و از همین جهت تحت هیچ شرایطی صادرات این محصول انجام نمی شود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام:تلگرام زعفران دنج
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =